SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Gazeta Wyborcza” ma 133 tys. aktywnych subskrypcji cyfrowych

Na koniec ub.r. z płatnej oferty subskrypcji cyfrowych „Gazety Wyborczej” (Agora) korzystało 133 tys. użytkowników, o jedną trzecią więcej niż rok wcześniej. - To znakomity wynik i świetny sygnał, potwierdzający właściwy kierunek zmian i rozwoju naszej działalności prasowej - komentuje Bartosz Hojka, prezes Agory.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” ma 133 tys. aktywnych subskrypcji cyfrowych

51 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
JL
Łał, nie wiedziałem że byłem prenumeratorem GW :)
odpowiedź
User
Pracownik GW
Dziwię się tym wszystkim nawiedzonym wrogom "Gazety", że im się chce tyle czasu i energii poświęcać na zaklinanie rzeczywistości i wmawianie (chyba przede wszystkim samym sobie), że te 133 tys. prenumerat to fikcja.
Szanowni obsesjonaci, właściwie po co to tutaj wypisujecie? To jakiś rodzaj autoterapii? Mam nadzieję, że macie świadomość, że robicie to głównie dla siebie, bo nam i naszym czytelnikom to kompletnie zwisa.
odpowiedź
User
dh
Toruński uniwersytet kupił roczną prenumeratę Wyborczej dla wszystkich pracowników i studentów w zeszłym roku. To jest kilkadziesiąt tysięcy ludzi, których nikt nie pytał czy chcą i którzy z własnej kieszeni nie dołożyli złotówki do tego.


Dzień dobry, prenumeraty udostępnione w ramach współpracy z Uniwersytetem w Toruniu, nie wliczają się do wyniku 133 tys. Podawaliśmy to w informacji prasowej o tej wspolpracy.
Jednak zwracam uwagę, że np. ponad połowa prenumerat cyfrowych Financial Times czy spora część prenumerat NYT to właśnie prenumeraty dla uczelni czy firm, to żadna sensacja, o ile są z tego przychody i nowi użytkownicy. Takie pakiety usług subskrypcyjnych dla klientów korporacyjnych to standard w branży. Pozdrawiam, Danuta Breguła, dział strategii online Wyborczej
Jak rozumiem, chodzi o prenumeraty Financial Times dla amerykańskich uczelni, tak? Jak tak, to jest pewna różnica, tam uczelnie są prywatne, tutaj mowa o państwowej.


Doucz się, tłuku. https://www.usnews.com/best-colleges/rankings/national-universities/top-public
odpowiedź