SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Siezieniewski: Radio pozostało analogową wyspą, a powinno iść z duchem czasu i przejść na emisję cyfrową

- Jesteśmy skoncentrowani dzisiaj na myśleniu o przyszłości, ponieważ świat, w którym działamy zmienia się bardzo intensywnie. Technologie narzucają sposób działania takiemu medium jakim jest Polskie Radio. Nie możemy tego nie uwzględniać - mówi Andrzej Siezieniewski, prezes Polskiego Radia, o planach rozwoju na najbliższe lata.

Dołącz do dyskusji: Andrzej Siezieniewski: Radio pozostało analogową wyspą, a powinno iść z duchem czasu i przejść na emisję cyfrową

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Komentator
Trudno oprzeć sie wrażeniu, ze wyspa na morzu nowoczesności jest prezes PR
0 0
odpowiedź
User
odzawszeIIIPR
Koszt przejscia na DVBT to ok. 90 zł za "pudełeczko". Dla emeryta też parę kotletów mniej, ale wielu ma kablówkę, nie płaci abonamentu ze względu na wiek, albo "nie, bo nie".
Pan Siezieniewski najprawdopodobniej kombinuje jakiś niepaństwowy biznes albo jest ... no nie powiem kim, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie porwałby sie na odcięcie 80% klientów od żródełka.
Miliony smartfonów, kolejne miliony słuchaczy samochodowych, internetowa alternatywa, a ten "prezes" odcina ich wszystkich / nieinternetowych/ od sygnału. Kamikadze czy kretyn ? Sądzę, że gdyby raz w życiu zrobił coś za własne pieniądze, to pomyslałby cztery razy. Niestety - ci "wybrańcy" są mistrzami w przewalaniu naszych pieniedzy, bo to niczym nie grozi. Fucha w ZSSR, a potem Pałac Kultury - wyjątkowa postać Polskiego Radia. Wyjątkowa !
0 0
odpowiedź
User
Łukasz
Jedyna cyfryzacja jakiej potrzebuję jest w moim telefonie. Mam tu każdą stację. Cała reszta to wydawanie publicznych pieniędzy bez najmniejszego sensu. Cyfryzacja nie jest w interesie ani nadawców, ani odbiorców, a dodatkowo zabije zdziesiątkowany już rynek lokalnych stacji radiowych (również, a może przede wszystkim tragicznych stacji lokalnych Polskiego Radia)
0 0
odpowiedź