SOCIAL MEDIA MANAGER

Kto: PUBLIC DIALOG
Stanowisko: SOCIAL MEDIA MANAGER
Gdzie: WARSZAWA

ZADANIA:
Prowadzenie działań komunikacyjnych klientów agencji w mediach społecznościowych

WYMAGANIA:
przynajmniej 2-3 lata doświadczenia w agencji social media/agencji interaktywnej
doświadczenie w przygotowywaniu i egzekucji strategii z zakresu social media z użyciem wielu kanałów komunikacji (nie tylko Facebook)
samodzielne prowadzenie działań dla klientów- minimalne doświadczenie dwa lata
biegła znajomość narzędzi interaktywnych, trendów i nowych technologii
samodzielność, zorganizowanie na osiągane cele, umiejętność planowania i zarządzania czasem
kreatywność i nieszablonowe myślenie
profesjonalizm
znajomości angielskiego na poziomie co najmniej FCE

OFERUJEMY:
duża niezależność
praca w młodym i dynamicznym zespole
praca przy ciekawych projektach
bardzo dobre warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia
możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
pakiet świadczeń dodatkowych

CV prosimy wysyłać na adres: k.delis@publicdialog.pl, praca@publicdialog.pl,