Kierownik projektów/ Kraków

Edyta Mordarska Data ostatniej zmiany: 2012-07-06 11:48:16

2012-07-06 11:48:16 - Edyta Mordarska

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierownika projektów

Wymagania

* bardzo dobre zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i asertywność,
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny,
* proaktywność i orientacja na wyniki,
* minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
* doświadczenie w kontaktach z klientami B2B,
* bardzo dobre zdolności organizacyjne,
* umiejętności analityczne,
* dobra znajomość pakietu MS Office,
* wykształcenie wyższe.

Obowiązki

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:
* analiza zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert,
* zarządzanie pracą zespołu projektowego,
* odpowiedzialność za realizację projektów w ustalonym zakresie i czasie, w ramach powierzonych zasobów,
* kontakt z klientem,
* dbanie o właściwą komunikację w ramach zespołu projektowego,
* dokumentowanie i raportowanie postępu prac i sygnalizowanie zagrożeń przełożonemu,
* przygotowywanie sprawozdań dotyczących realizowanych projektów.

Mile widziane

* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
* znajomość metodologii zarządzania projektami,
* wiedza z zakresu technologii e-learning / szkoleń.

Oferujemy

* pracę w młodym, doświadczonym zespole w biurze w Krakowie,
* niezbędne do pracy narzędzia,
* pakiet medyczny, bilety do kina, zajęcia z języka angielskiego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplkacji na adres kariera@mynetwork.pl