Programista PHP / Lider zespołu - Ruda Śląska

biuro@oom.edu.pl Data ostatniej zmiany: 2012-06-18 09:17:09

2012-06-18 09:17:09 - biuro@oom.edu.pl

W związku z dynamicznym rozwojem produktu dla sektora biznesowego
poszukujemy do pracy w pełnym wymiarze godzin osób na stanowisko:

Programista PHP / Lider zespołu

Opis stanowiska:
- tworzenie rozwiązań internetowych na potrzeby portalu internetowego
- optymalizacja i rozwijanie istniejących funkcjonalności portalu

Wymagania:
- bardzo dobra praktyczna znajomość PHP 5 i MySQL (min. 2 lata
doświadczenia)
- znajomość języka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych
- znajomość JavaScript, AJAX, HTML
- znajomość systemów kontroli wersji SVN
- znajomość dowolnego Framework
- mile widziana znajomość oprogramowania Moodle

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat w stale rozwijającej się i dobrze
zorganizowanej firmie
- dobre warunki finansowe, premiujemy skuteczność, jakość pracy i
kreatywność
- jasno określone zasady współpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z
ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.
z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

CV prosimy przesyłać na adres praca@intersiec.com.pl , w temacie
wiadomości prosimy umieścić PHP_M/06/12