Młodszy programista .NET (Wrocław) - MNET/WRO/052012/GU

SMT Software S.A. Data ostatniej zmiany: 2012-05-31 15:28:25

Młodszy programista .NET (Wrocław) - MNET/WRO/052012/...

2012-05-31 15:28:25 - SMT Software S.A.

Młodszy programista .NET (Wrocław)
SMT Software S.A.

Opis stanowiska pracy

• Rozwijanie wielowarstwowych, rozproszonych systemów informatycznych z
wykorzystaniem rodziny technologii .NET
• Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej
• Integracja systemów i baz danych
• Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
• Współpraca w ramach multidyscyplinarnego zespołu projektowego

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji w
technologii .NET (wersja 3.5 lub wyższa)
• Bardzo dobra znajomość C#
• Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowany SQL Server
2008)
• Bardzo dobra znajomość SQL
• Bardzo dobra znajomość WPF, WCF, ASP.NET
• Bardzo dobra znajomość XML i HTML 5.0
• Umiejętność tworzenia Web Service’ów
• Co najmniej dobra znajomość algorytmiki
• Wysoko rozwinięte umiejętności programowania wielowątkowego
• Praktyczna znajomość UML 2.0 (mile widziana znajomość BPMN 2.0)
• Bardzo dobra znajomość cyklu rozwoju oprogramowania
• Bardzo dobra znajomość zasad projektowania zorientowanego obiektowo
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

• Doświadczenie w pracy nad złożonymi, wielowarstwowymi systemami
rozproszonymi
• Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
• Co najmniej podstawowa znajomość metodyk Agile (preferowana znajomość
Scrum)
• Znajomość Java lub C++

Oferujemy:

• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (praca w nowopowstającym dziale)
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami (systemy typu high
transaction volume i high availability)
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów (planujemy długoletni rozwój)
• Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

Siedziba główna - Wrocław
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 13
50-048 Wrocław