Projektant procesów ETL - hurtownia danych/BI (Chorzów)

qlt-soft.pl Data ostatniej zmiany: 2012-05-30 14:24:39

2012-05-30 14:24:39 - qlt-soft.pl

Firma informatyczna z siedzibą w Chorzowie poszukuje kandydatów do pracy na
stanowisku
Projektant procesów ETL.

Opis stanowiska:
Głównie projektowanie i implementacja procesów ETL, a także rozwój
hurtowni danych.

Wymagania:
- dobra znajomość SQL
- dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle lub/i DB2
- znajomość zagadnień związanych z hurtowniami danych
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- umiejętność analitycznego myślenia
- umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
- znajomość języka niemieckiego
- znajomość narzędzi ETL (mile widziany IBM DataStage)
- wiedza z dziedziny Business Intelligence (BI)

Co oferujemy:
- pracę w przyjaznym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- szkolenia językowe i zawodowe
- urozmaicone zadania projektowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list
motywacyjny) na adres: biuro@qlt-soft.pl. Prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).