Asystent Specjalisty GIS ds. migracji danych (Kraków)

biuro@innovagtech.pl Data ostatniej zmiany: 2012-05-29 10:13:10

2012-05-29 10:13:10 - biuro@innovagtech.pl

InnovaGTech jest młodą rozwijającą się firmą działającą na rynku od 2010 roku. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach IT/GIS z zakresu optymalizacji transportu, śledzeniu i wizualizacji obiektów z wykorzystaniem urządzeń GPS oraz projektach migracji danych przestrzennych. Opracowujemy rozwiązania IT niedostępne jeszcze na rynku polskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego biura w Krakowie osoby na stanowisko:

Wymagania:

* wykształcenie kierunkowe
* Bardzo dobra znajomość oprogramowania Microstation Power Map
* Umiejętność czytania dokumentacji technicznych i rysunków projektowych
* Umiejętność pracy w zespole
* Dobra znajomość MS Excel i MS Access
* Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego

Obowiązki:

* Pozyskanie danych przestrzennych z dokumentacji technicznej klienta
* Migracja danych przestrzennych pomiędzy standardami zapisu, układami odniesienia
* Wprowadzanie danych geoprzestrzennych w oprogramowaniu Microstation Power Map przy zadanych regułach
* Wprowadzanie technicznych atrybutów opisowych z dokumentacji technicznej

Atuty:

* Komunikatywna znajomość języka angielskiego
* Znajomość branży i zagadnień geoinformatycznych
* Znajomość relacyjnych baz danych
* Wykształcenie wyższe (geografia, geinformatyka)

Oferujemy:
* Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wyników pracy
* Możliwość rozwoju zawodowego w przygotowywanych innowacyjnych projektach IT /GIS
* Bardzo dobrą atmosferę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole

Uwagi: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną (CV oraz list motywacyjny) na adres biuro@innovagtech.pl z podaniem w tytule widomości Asystent Specjalisty GIS ds. migracji danych. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 833).