SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Perchuć- Burzyńska zastąpi Patrycję Wanat w Radiu TOK FM

Od stycznia 2019 roku działem kultury w redakcji Radia TOK FM pokieruje Marta Perchuć-Burzyńska. Zastąpi Patrycję Wanat, która z końcem tego roku kończy współpracę z rozgłośnią.

Pisaliśmy już o tym, że szefowa kultury w TOK FM, prowadząca codzienną “Kulturę osobistą” oraz sobotni magazyn filmowy “Do zobaczenia” Patrycja Wanat z końcem roku odchodzi z rozgłośni z którą była związana od 15 lat.

Na stanowisku zastąpi ją Marta Perchuć- Burzyńska, od stycznia 2019 roku będzie także gospodynią obu programów kulturalnych.

- Wszystkie programy i informacje kulturalne zostają w ramówce. Patrycja Wanat, która z końcem 2018 r. zakończy stałą współpracę z Radiem TOK FM, będzie pojawiać się na antenie stacji przy okazji akcji specjalnych - przekazała nam Agata Staniszewska, rzecznik prasowa Agory.

Do tej pory Marta Perchuć-Burzyńska zajmowała się wydawaniem serwisów informacyjnych oraz informacjami kulturalnymi, wydawanie programów stacji należało do obowiązków Agaty Całkowskiej.

“Kultura osobista” to nadawany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 magazyn kulturalny stanowiący subiektywny przegląd tematów związanych z filmem, teatrem, muzyką i literaturą. Do studia zapraszani są często sami twórcy, animatorzy oraz eksperci.

Z kolei w ramach sobotnich audycji “Do zobaczenia” emitowanych na antenie Tok FM o godzinie 18:00 prowadząca z udziałem aktorów, reżyserów, operatorów, krytyków i producentów rozmawia o polskim i światowym kinie, zarówno autorskim, jak i komercyjnym.

Marta Perchuć-Burzyńska związana jest z redakcją TOK FM od 2001 roku, pracowała także m.in. w TVP Kultura, gdzie prowadziła „Informacje kulturalne” czy w TVP1, gdzie była gospodynią programu „A mnie się uda”.

Według badania Radio Track w trzecim kwartale br. TOK FM miało 1,7 proc. udziału w rynku słuchalności.

Dołącz do dyskusji: Marta Perchuć- Burzyńska zastąpi Patrycję Wanat w Radiu TOK FM

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Słuchacz Tok FM, rzadziej po powstaniu PR24, niz kiedyś, ale nadal
Ileż można pracować na śmieciowce czy "samozatrudnieniu"

Chociaż w przypadku Wanatównej, to też faktem jest że mimo 15 lat na antenie, do końca brzmiała jak stremowana dziewczynka na akademii w podstawówce, która poproszono nagle by coś sama skomentowała.

Media, a szczególnie te na żywo, to nie jest miejsce dla ludzi którzy przychodzą dla niech z pustymi głowami, a pytani o motywację często mówią: "a bo najmłodszych lat słuchałam"...

Byłoby coś komuś przekazać, niezależnie czy przez dwa pudełka połączone sznurkiem, czy cokolwiek bardziej zaawansowane najpierw samemu trzeba coś mieć do powiedzenia. Pustkę w głowach tych młodych w Radio Tok FM, najbardziej było słychać w tym ich programie o książkach :) Mowa trawa stylizowana na ę-ą. Kiedyś w weekendy to nawet dwie godziny miało :)

Także no cóż, żyje jej tam dalej jak najlepiej, może jej koleżanka fryzjerka Małgorzata Serafin pomoże wybrać nowa drogę, ale jako słuchacz Tok FM, po prostu się cieszę.

Pochodząca z inteligenckiego domu Perchuc-Burzynska to jest są lata świetlne od Patrycji. Robiła głównie serwisy, dobrze, że teraz też dostanie coś merytorycznego.
odpowiedź
User
Polish dream
Serafin, Patrycja Wanat to są dziewczyny z prowincji, które możliwość pracy w jakimkolwiek medium poczytywalynsibie za zaszczyt. Po 5 latach jeśli nie dostaje się etatu to powinny zacząć robić co innego, a tu 12, 15 czasem nawet więcej.

Zobaczymy czy ktokolwiek z Agory będzie Cię Patrycja pamiętał za 30 lat, gdy Twoje rówieśniczki z tego galicyjskiego miasteczka będą sobie spokojnie rozpoczynały emeryturę, w weekendy stając o 10-12 w południe, a ty swiątek piątek będziesz będziesz musiała zasuwac na 8 albo i wcześniej do roboty. Mając 60 lat.

I proszę nie jęczeć na los pokolenia, bo większość wybrała racjonalnie - Biedronki, Lidle, centra dystrybucyjne czy emigrację, a nie liche studia w ID UW i efemeryczne poczucie inteligenckosci.

Za te 30 lat dziękuj tym którzy przed tym marnym zawodem Cię nie powstrzymali bez jakiegokolwiek backgroundu czy tam kapitału kulturowego jak to się teraz mówi, a nie zlorzecz tym którzy zachowali się racjonalnie.
odpowiedź
User
Krasawica
Sztywność ma zastąpić nudę (stryjek & kijek, sp. z o.o.).
odpowiedź